2420/180
Samling årsskeer af forgyldt sterlingsølv med emaljearbejde. Bestående af: 3×1978, 2×1979, 4×1980, 3×1982, 4×1983, 3×1984, 4×1985, 4×1986, 4×1987, 3×1988. Georg Jensen. Vægt 1500 g. (34)
Proveniens: Danske Bank.
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
15 bud
1090461 | ||
862281 (Autobud) | ||
2354 | ||
862281 (Autobud) | ||
846622 | ||
862281 (Autobud) | ||
846622 | ||
862281 (Autobud) | ||
846622 | ||
862281 (Autobud) | ||
846622 | ||
862281 (Autobud) | ||
899542 | ||
862281 | ||
274699 |