2420/40
Fritz Syberg (f. Faaborg 1862, d. Kerteminde 1939)
Kystparti fra Fyns Hoved. Sign. monogram 1906. Olie på lærred. 41×62.
Behov for let overfladerensning. Minimale krakeleringer.
Vurdering
Hammerslag
11 bud
882352 (Autobud) | ||
940166 | ||
882352 (Autobud) | ||
940166 | ||
882352 (Autobud) | ||
984989 | ||
882352 (Autobud) | ||
984989 | ||
882352 | ||
119988 | ||
882352 |