2421/​101

Svensk senempire spejl af forgyldt træ og bemalet træ. Bagside med hallstempel. Ca. 1820. H. 84. B. 41.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Senere forgyldning.

Eftersyn
I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

1 bud

Tidspunkt Byder Bud
815779 3.000 DKK