2420/183
Norsk vaseformet hovedvandsæg af sølv, indvendig forgyldt. Mester Hans Hansen Lunde, Tønsberg 1825. H. 9 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
8 bud
82153 | ||
1090749 (Autobud) | ||
82153 | ||
1090749 (Autobud) | ||
831226 | ||
1090749 (Autobud) | ||
831226 | ||
1090749 |