2420/637
Kai Nielsen (f. Svendborg 1882, d. Frederiksberg 1924)
Lille dreng med fugl. Sign. Kai Nielsen; med dedikation. Mørkpatineret bronze. H. 13,5.
Almindelig patina.
Vurdering
Hammerslag
40 bud
1138210 | ||
101183 | ||
1138210 | ||
101183 | ||
1138210 | ||
101183 (Autobud) | ||
1138210 | ||
101183 | ||
1138210 | ||
982619 | ||
1138210 | ||
982619 (Autobud) | ||
1138210 | ||
982619 | ||
813685 (Autobud) | ||
982619 | ||
813685 (Autobud) | ||
982619 | ||
813685 | ||
982619 | ||
920941 (Autobud) | ||
982619 | ||
920941 (Autobud) | ||
982619 | ||
920941 | ||
982619 | ||
920941 (Autobud) | ||
982619 | ||
920941 (Autobud) | ||
982619 | ||
920941 | ||
982619 (Autobud) | ||
920941 | ||
982619 | ||
609892 | ||
982619 | ||
920941 | ||
982619 | ||
875261 | ||
982619 |