2420/153
Samling årsskeer af forgyldt sterlingsølv med emaljearbejde, bestående af: 1×1973, 1×1976, 3×1978, 2×1979, 3×1980, 3×1982, 5×1983, 3×1984, 3×1985, 4×1986, 4×1987 og 4×1988. Georg Jensen. Vægt 1600 g. (36)
Proveniens: Danske Bank
Dette emne handles i fuldmoms
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
14 bud
862281 (Autobud) | ||
1090461 | ||
862281 (Autobud) | ||
2354 | ||
862281 (Autobud) | ||
66481 | ||
862281 (Autobud) | ||
608489 | ||
862281 (Autobud) | ||
608489 | ||
862281 | ||
274699 | ||
179826 | ||
1083952 |