2420/528
Erling Viksjø (, Norge)
Rektangulært sofabord med stel af palisander, top med sten i beton. Udført hos Conglo Designs, Norge. 1960'erne. H. 50. L. 140. B. 80,5.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
8 bud
122744 | ||
909788 (Autobud) | ||
122744 | ||
909788 (Autobud) | ||
298070 | ||
909788 (Autobud) | ||
806902 | ||
909788 |