2420/​528

Erling Viksjø (, Norge)

Rektangulært sofabord med stel af palisander, top med sten i beton. Udført hos Conglo Designs, Norge. 1960'erne. H. 50. L. 140. B. 80,5.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

Vur­dering

12.000–15.000 DKK

Hammerslag

14.500 DKK

8 bud

Tidspunkt Byder Bud
122744 14.500 DKK
909788 (Autobud) 14.000 DKK
122744 13.500 DKK
909788 (Autobud) 11.500 DKK
298070 11.000 DKK
909788 (Autobud) 10.500 DKK
806902 10.000 DKK
909788 8.500 DKK