2418/921
C.B. Hansen
Daybed af birk. Madras, side og pude betrukket med grønt stof. Udført hos C.B. Hansens Etabl., mærket med plakette. H. 62. L. 201. B. 94.
Alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, hak og adskillige finérafslag. Betræk med pletter, smuds, slitage og defekter.
Moderne kunst og design, 30. april 2024
Vurdering
Hammerslag
4 bud