2421/281
Modeltog af bemalet blik med mekanisk optræk. Mærket KB, Germany. Bestående af lokomotiv med tender og fem vogne. 20. årh. L. 8–17. (7)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre afskalninger. Optræksnøgle medfølger. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Aarhus
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.