2420/169
“Berlingske Tidende” og B.T." to emaljeskilte. Monteret på plader. 15×24,5 cm. (2)
Afslag på emaljen. Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
43 bud
983836 | ||
1105988 | ||
983836 | ||
1105988 | ||
994120 (Autobud) | ||
1105988 | ||
994120 (Autobud) | ||
1105988 | ||
994120 (Autobud) | ||
1105988 | ||
994120 (Autobud) | ||
1087979 | ||
994120 | ||
897826 | ||
897790 (Autobud) | ||
879943 | ||
897790 (Autobud) | ||
879943 | ||
897790 (Autobud) | ||
879943 | ||
897790 | ||
904887 | ||
879943 (Autobud) | ||
904887 | ||
879943 (Autobud) | ||
904887 | ||
879943 (Autobud) | ||
904887 | ||
879943 (Autobud) | ||
904887 | ||
879943 (Autobud) | ||
904887 | ||
879943 (Autobud) | ||
904887 | ||
879943 (Autobud) | ||
904887 | ||
879943 (Autobud) | ||
213818 | ||
879943 | ||
897790 | ||
936764 (Autobud) | ||
898655 | ||
936764 |