2421/280
To serveringsbakker af mahogni indlagt med intarsia, rigt dekoreret med sommerfugle og sommerfuglevinger. 20. årh.s begyndelse. L. 42–52. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Eftersyn
I
Aarhus
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.