2421/279
Æske af fyr udskåret med karvesnit, indeholdende dominobrikker, miniature spillekort, terninger mm. 20. årh.s begyndelse. L. 26.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Eftersyn
I
Aarhus
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.