2420/216
Samling på fire hovedvandsæg af sølv. To utydelig stemplet. Omkr. 1800. H. 6–9 cm. (4) C3
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt
Ikke solgt