2420/208
Et par Louis XVI form stager af forgyldt bronze, koniske, kannelerede stammer på runde fodstykker, 19/20. årh. H. 17,5 cm. (2)
Fremstår med spor af brug.
Vurdering
Hammerslag
3 bud
1990 (Autobud) | ||
86464 | ||
1990 |