2420/723
Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)
Uden titel. Sign. Rob. Jacobsen 63, 18/50. Litografi i farver. Bladstørrelse 54×61.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Undersøgt i ramme. Papiret er gulnet. Mindre afrivninger i kanterne.
Vurdering
Hammerslag
19 bud
99846 | ||
326817 | ||
1064586 | ||
326817 | ||
1064586 | ||
853334 | ||
1064586 | ||
853334 (Autobud) | ||
1064586 | ||
853334 (Autobud) | ||
1064586 | ||
853334 (Autobud) | ||
1064586 | ||
853334 | ||
1064586 | ||
326817 | ||
1064586 | ||
326817 | ||
1064586 |