2420/382
Potte af patineret bronze opsat på fødder. Utydelig stemplet. 20. årh.s. begyndelse. H. 11. Diam. 24.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt
Ikke solgt