2421/​29

Strandstol, model “Sild”, med brun- og hvidstribet betræk. Ramme af træ og sort kunststof-fletværk, indvendigt beklædt med stribet markisestof, ryg og sæde polstret, med to udklappelige sideborde, udtrækkelige fodstøtter, justerbart ryglæn. Beskyttende overtræk medfølger. Ca. 2012. H. 160. B. 118. D. 81.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Et beslag bøjet.

Eftersyn
I Lyngby
Vur­dering

8.000–12.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

2 bud

Tidspunkt Byder Bud
912977 4.200 DKK
902186 4.000 DKK