“Montblanc Meisterstück 75 year anniversary Limited Edition” kuglepen af sort resin og forgyldt metal med diamant. Graveret “75 Years of Passion and Soul”. Samt Montblanc Masterpiece fyldepen af sort resin. Model 144. Spids mærket “4810 14C MONTBLAC 585”. L. 14,6 og 13,2 (2)
Montblanc Masterpiece fremstår med brugsslitage. “Montblanc Meisterstück 75 year anniversary Limited Edition” med minimal brugsslitage.
Næste bud
Dit maksbud
4 bud
283030 | ||
875984 | ||
874944 | ||
164145 |
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.