2420/​138

Foldestol af hvidmalet træ, empire armstol af bemalet og forgyldt træ, rokoko stol af egetræ, Louis XVI stol af elmetræ samt Louis XVI hjørnestol af sortmalet træ. 18./19. årh. (5)

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1 bud

Tidspunkt Byder Bud
1018610 1.000 DKK