2420/82
Ubekendt maler, 19. årh.
Empire portræt af en kvinde. Usigneret. Akvarel på papir. Lysmål 23×21.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Vurdering
Hammerslag
17 bud
808524 (Autobud) | ||
1083214 | ||
808524 (Autobud) | ||
1083214 | ||
808524 (Autobud) | ||
1083214 | ||
808524 (Autobud) | ||
1083214 | ||
808524 (Autobud) | ||
1083214 | ||
808524 (Autobud) | ||
1083214 | ||
808524 (Autobud) | ||
1083214 | ||
808524 (Autobud) | ||
1083214 | ||
808524 |