2420/113
Stort dampskibskuffert, sort læder og messing beslag, indvendigt med bøjlestang og skuffer. 20. årh.s begyndelse. H. 65. B. 110. D. 60.
Ridser og mærker. Brugsslitage. ingen nøgle.
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt