2421/277
10 billedrammer af birk, mahogni, glas, sølvplet mm. 20. årh.s begyndelse. H. 16–37. B. 13–27. (10)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre defekter.
Eftersyn
I
Aarhus
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.