2421/​250

Udstoppet gråand stående med spredte vinger på en imiteret sten, samt mår monteret på gren med en fanget fugl. 20. årh. And H. 32. Mår H. 33. L. 64. (2)

Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.

Eftersyn
I Aarhus
Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?