2421/​8

Svensk klapbord af gråmalet træ, sider med skuffer. 19. årh. H. 74. L. 38/107/176. B. 119.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Senere bemaling. Ormehuller. Løs i samlingerne.

Eftersyn
I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?