2420/565
Anker Hoffmann (f. Holte 1904, d. Lyngby 1985)
Liggende kvinde. Sign. AH 45. Mørkpatineret bronze. 26×43×15.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Almindelig patina.
Vurdering
Hammerslag
20 bud
836578 | ||
5536 | ||
836578 | ||
5536 | ||
836578 (Autobud) | ||
5536 | ||
836578 | ||
5536 | ||
1029442 | ||
1081679 | ||
1029442 | ||
1081679 | ||
1029442 (Autobud) | ||
1081679 | ||
1029442 (Autobud) | ||
1081679 | ||
1029442 | ||
5536 | ||
1029442 | ||
1081679 |