2420/​125

Dansk Christian VIII piedestalskab af mahogni, buet front med dør bag hvilken hylder. 19. årh.s midte. H. 146. B. 68. D. 40.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Finérskader. Finérreparationer. Beslag mangler.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

5.500 DKK

15 bud

Tidspunkt Byder Bud
970356 5.500 DKK
917165 (Autobud) 5.000 DKK
970356 5.000 DKK
917165 4.800 DKK
970356 (Autobud) 4.600 DKK
917165 4.600 DKK
970356 4.400 DKK
917165 4.200 DKK
970356 (Autobud) 4.000 DKK
917165 4.000 DKK
970356 (Autobud) 3.800 DKK
917165 3.600 DKK
970356 3.400 DKK
917165 3.200 DKK
970356 3.000 DKK