2419/952
Dansk møbeldesign
Skænk af fyr, front med fire skuffer med synlige tapsamlinger, herunder fire låger. 1970–80'erne. H. 95. L. 190. D. 45.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt