2420/529
Hanne Varming (f. København 1939, d. sst. 2022)
Model. Sign. HV, 8/20. Mørkpatineret bronze. H. 35.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Almindelig patina.
Vurdering
Hammerslag
12 bud
818878 | ||
1000659 | ||
104067 (Autobud) | ||
1000659 | ||
104067 | ||
1000659 (Autobud) | ||
104067 | ||
1000659 (Autobud) | ||
104067 | ||
1000659 | ||
104067 | ||
926340 |