2420/​131

Lille Altona Louis XVI spejl i ramme af forgyldt træ og nøddetræ. 18. årh.s slutning. H. 84. B. 39.

Brugsslitage. Restaureret. Nederste skæring med afslag og manglende bladornamenter. Sorte plamager på spejlglasset.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

2.100 DKK

2 bud

Tidspunkt Byder Bud
164145 2.100 DKK
899718 2.000 DKK