2419/747
Michael Andersen & Søn
Vase af lertøj, dekoreret med stribet blå og gråbrun glasur. Udføt og stemplet hos Michael Andersen & Søn, 5493. H. 30.
Enkelte, mindre overfladeridser.
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt
2 bud
327644 | ||
296282 |