2419/655
Rögnvaldur Skúli Árnason (f. Reykjavik 1989)
“Seidisfjördur”, “Næfurholtsfjöll & Hekla”, “Hafid”. Alle sign. R. Skúli A., hhv. '12 og '17. Olie på lærred. 25×40, 30×40 og 25×20. (3)
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Intet at bemærke.
Vurdering
Hammerslag
8 bud